רקע
AcademicStock הוא אתר מקצועי שמעלה רעיון חדש מסוגו, האתר מכיל מאגר עצום של עבודות אקדמיות, עבודות סמינריון, סקירות ספרות, מצגות, סיכומים, שאלוני מחקר ועוד במחירים הכי זולים בארץ כך שלמשל אפשר לרכוש סמינר אקדמי מקצועי בסדר גודל של שלושים דפים ואף יותר, בטווח מחירים בין 200-600₪ בלבד, ובנוסף האתר מאפשר לסטודנטים לשלוח בקשת כתיבת עבודה אקדמית בהתאמה אישית על פי דרישות הסטודנטים, הבקשה שתשלח תבחן ותבוצע ע"י כותבים עשירי ניסיון בכתביה מדעית ואקדמית.

כל העבודות שבאתר נכתבו ע"י כותבים  מקצועיים, אקדמיים מצטיינים ובעלי שנים של ניסיון בעולם הכתיבה המדעית, כמובן כל השירותים שלנו יינתנו במחירים הוגנים ומותאמים  לסטודנטים בארץ.

למה הוקם האתר ? AcademicStock
חייו של סטודנט כידוע הן במכללות והן באוניברסיטאות קשים ועמוסים במיוחד, מספר המטלות והחובות האקדמיות עצום, אנחנו כאן צוות האתר הקמנו את המאגר המעודכן והמתחדש ביותר בארץ על מנת לעזור לכם להתמודד עם העומס הזה, ולרכוש עבודות ומטלות שיכולות לשמש כסיוע בכתיבת עבודות ומטלות אקדמיות, עבודות סמינריונית, סקירות ספרותיות, מצגות ועוד, לא מצאתם חומר מתאים באתר? תשלחו בקשה לכתיבת עבודה מותאמת אישית לפי דרישתכם, 
ובכך אנו משאירים לכם הסטודנטים קצת זמן למשימות והחוויות החברתיות.

מה מיוחד ב–  AcademicStockולמה לבחור לקנות עבודות אקדמיות אך ורק אצלנו ?
צוות הכותבים שמפרסם ב-
AcademicStock וצוות האתר נותן שירות רציף של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, דרך המיל והטלפון למתן מענה ותמיכה בכל אשר ירצה הלקוח, החל מתמיכה באתר עצמו ובתהליך הרכישה עד קבלת העבודה למיל הפרטי של הלקוח, וכמובן למתן שירות לקוחות וטיפול בתקלות באופן כללי ומקיף.

אבטחת מידע ואמצעי תשלום

האתר שלנו מאובטח ברמה הכי גבוה SSL, אפשרויות התשלום הם דרך כל סוגי כרטיסי האשראי המוכרים בארץ, PayPal, או העברה בנקאית (בתיאום טלפוני מראש).

המטרה שלנו

המטרה המרכזית שלנו היא הצגת סטנדרטים חדשים לשירות הלקוחות בתחום המאגרים האקדמיים והסיוע האקדמי בכתיבת עבודות/מטלות. אצלנו תזכה לשירות מהיר, אדיב ואמין שישאיר אותך במצב רוח אופטימלי בכל תקופת לימודיך.צוות שלנו

צוות ובעלי האתר AcademicStock הם כותבי עבודות עם תארים מתקדמים (MA ומעלה) במגוון רב של תחומים, (ראה מגוון הקטיגוריות הלימודיות באתר) הניסיון הרב שצבר צוות האתר אפשר לו להקים ולספק מאגר עצום של עבודות אקדמיות וחומרי לימוד שיכולים לשמש כסיוע בכתיבת עבודות ומטלות אקדמיות, עבודות סמינריונית, סקירות ספרותיות, מחקרים אישיים, מצגות, שאלוני מחקר ועוד.